пʼятниця, 28 грудня 2018 р.

Зимові канікули

ПАМ’ЯТКА
для учнів та батьків на зимові канікули

УЧЕНЬ! БЕРЕЖИ СЕБЕ!
Постійно дотримуйся правил дорожнього руху. Ніколи не порушуй їх, це небезпечно для життя. Переходь вулицю тільки у відведених місцях. Не влаштовуй ігри на проїжджій частині вулиці. Правильно користуйся міським транспортом.
Не грайся сірниками та іншими легкозаймистими предметами. Будь обережний з газом. Не вмикай його без дозволу батьків та без потреби.
Не прикрашай ялинку ватою, паперовими іграшками. Не запалюй бенгальські вогні, свічки.
Не чіпай невідомі тобі предмети. При виявленні вибухонебезпечних предметів, повідом дорослих.
Будь обережний з електроприладами. Не вмикай їх без дорослих. Не торкайся оголених проводів.
Не чіпай бездомних кішок та собак. Спілкування з ними призводить до нещасних випадків.
Не ходи на водоймища. Тонкий лід – це небезпечно для життя.
Не заходь у ліфт з незнайомими людьми.
Будь обережний під час катання на санчатах, лижах, ковзанах. Не гуляйте довго під час сильних морозів.
 ШАНОВНІ   БАТЬКИ!
Не залишайте дітей без догляду. Знайте, де і з ким бувають Ваші діти, чим вони займаються.
Випускаючи дитину на прогулянку, нагадуйте їй про правила дорожнього руху, не дозволяйте купляти петарди, запалювати бенгальські вогні.
Не залишайте колючі, ріжучі предмети та сірники у легкодоступному для дітей місці.
Не допускайте переохолодження дитини. Постійно нагадуйте про правила власної безпеки.
Шановні батьки, дбайте про здоров’я та життя Вашої дитини!
Бажаю гарних канікул!!!
З повагою,
класний керівник






Весела перерва





субота, 27 жовтня 2018 р.

Вивчаємо правила дорожнього руху

25 жовтня уроки з безпеки дорожнього руху для дітей  НВК провели працівники поліції. Учні нашого класу пригадали як безпечно переходити вулицю, які дорожні знаки вказують на пешохідний перехід, грали у гру «Світлофор», «Регулювальник». Під час уроку діти демонстрували вже набуті знання з правил дорожнього руху та обговорили з інспектором різноманітні ситуації, які можуть виникнути на дорозі.




пʼятниця, 31 серпня 2018 р.

четвер, 29 березня 2018 р.


Шановні батьки!
З 2 по 9 квітня діти перебуватимуть на весняних канікулах.
Не залишайте дітей без нагляду! Ви повинні знати, де і з ким знаходиться ваша дитина. Слідкуйте, щоб діти обережно поводилися з побутовим газом, вогнем  та електроприладами. Нагадуйте дітям, що необхідно дотримуватися правил дорожнього руху, бути обережним поблизу водойм, не розмовляти з незнайомими людьми.
ОБЕРЕЖНА ПОВЕДІНКА ПІД ЧАС КАНІКУЛ –
ЗАПОРУКА ЖИТТЯ І ЗДОРОВ'Я!

неділя, 4 березня 2018 р.

УВАГА!

Шановні батьки!
Карантин продовжено до 7 березня. 
Початок занять 12 березня.
Домашнє завдання дивіться у розділі 
"ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ"





понеділок, 26 лютого 2018 р.

Уважаемые родители!
Херсонская комиссия по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций приняла решение о закрытии школ города на карантин в связи с ОРВИ и гриппом. Карантин продлится 
с 27 февраля по 3 марта.


Все новости: http://news.meta.ua/ua/metka:%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BD/
Ответственность за безопасность детей в этот период несут родители.
Задания для самостоятельной работы смотрите 27 февраля в разделе "Дистанционное обучение".

середа, 21 лютого 2018 р.


Шановні батьки!

У зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією із захворюванням на ГРВІ та грипп навчально-виховний процес в 4 –В класі призупинено з 22 по 25 лютого 2018 року.
Просимо батьків або осіб, що їх замінюють, посилити контроль за станом здоров’я дітей та у випадку проявів захворювання негайно звернутися до лікаря.

До уваги батьків та школярів!

Навчальний матеріал для самостійного опрацювання знайдеш  у розділі "Дистанційне навчання".


понеділок, 19 лютого 2018 р.

 Профілактика грипу та ГРВІ



  Вірус грипу небезпечний, але не всесильний. Можна уникнути зараження грипом навіть під час епідемії, якщо дотримуватися кількох простих правил. 

  Навіть, якщо ознак хвороби немає:
- потрібно уникати скупчень людей – аби зменшити вірогідність контактів із хворими людьми;
- користуватися одноразовими масками при необхідності, щоб захистити себе та оточуючих від зараження. Так, маскою повинна користуватися людина, яка доглядає за інфекційним хворим чи просто спілкується з ним. Хвора людина повинна використовувати маску лише в одному випадку: якщо їй доводиться перебувати серед здорових людей, які не захищені масками. Важливо пам'ятати, що вона ефективна тільки тоді, коли прикриває рот і ніс. Її потрібно замінити, як тільки стає вологою чи забрудниться. Використані маски ні в якому разі не можна розкладати по кишенях чи сумках – їх потрібно одразу викидати у смітник;
- регулярно провітрювати і робити вологе прибирання як вдома, так і в робочих приміщеннях, щоб не розмножувати навколо себе живі віруси й бактерії, що можуть залишатися активними впродовж кількох годин після перебування у приміщенні хворої людини;
- повноцінно харчуватися, висипатися, уникати перевтоми для підвищення опірної здатності організму. Це збільшить шанси запобігти як зараженню, так і важким формам хвороби та її ускладненням;
- мати чисті руки – інфекція потрапляє в організм через рот, ніс та очі, яких ви час від часу торкаєтеся руками. Тими ж руками ви тримаєте гроші чи тримаєтесь за поручні, де кілька годин зберігаються в активному стані віруси і бактерії, що залишились від дотиків рук інших людей. Тому необхідно, часто мити руки з милом або обробляти їх дезінфікуючим гелем із вмістом спирту;
- користуватися тільки одноразовими паперовими серветками і рушниками як після миття рук, так і для того, щоб прикрити обличчя під час кашлю, а також при нежиті. Використані серветки необхідно одразу викидати у смітник, оскільки вони також можуть стати джерелом зараження. Багаторазові серветки та рушники, особливо у громадських місцях, суттєво підвищують ризик зараження і широкого розповсюдження інфекції. У таких умовах, в якості одноразових серветок, можна використовувати туалетний папір. 
  Пам’ятайте, що будь-яке вірусне захворювання, перенесене «на ногах», може погано відбитися на вашому здоров'ї у майбутньому. При перших ознаках захворювання постарайтеся відправитися до лікаря, здати всі необхідні аналізи й отримати рекомендації фахівця щодо стратегії лікування. 
  Пам'ятайте про те, що самолікування може призвести до небажаних наслідків і ускладнень. Будьте здорові!